Ontmoeten en meedoen in Meppel
In Wijkpunt De Poele kun je ontdekken wat er te doen is in de buurt. Je kunt binnenlopen met een vraag, kennismaken met anderen of samen kijken welke activiteit bij je past.
Een plek voor en door de wijk
De Poele is een wijkpunt in Meppel waar je samen met anderen kunt kijken naar ideeën, vragen en mogelijkheden in de buurt. Wil je iets betekenen voor anderen of heb je een idee voor de wijk? Dan denken we graag met je mee.
Kom erbij, vertel je verhaal en stel je vraag
- Wil je andere mensen ontmoeten of meedoen aan activiteiten in Meppel? Kom eens langs bij Wijkpunt De Poele en ontdek wat er te doen is.
- Heb je een idee voor Meppel, wil je zelf een activiteit organiseren of lijkt het je leuk om als vrijwilliger mee te helpen? Vertel je verhaal. Samen kijken we wat mogelijk is.
- Heb je een vraag over activiteiten, ondersteuning of wat er speelt in Meppel? Stel je vraag. We denken graag met je mee.
- Wil je meedoen aan activiteiten, je aanmelden als vrijwilliger of meer weten over Wijkpunt De Poele?